Home / Lajme / 1 vit burg për “Burdushin”

1 vit burg për “Burdushin”

Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim.

Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale.

I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe në të kaluarën ka patur probleme me ligjin dhe akuzohej për disa vepra. /Indeksonline/

Burimi: 1 vit burg për “Burdushin”
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com