Home / Lajme / A do të shfaqej në një film nudo? Flet ‘Pajtesa’ e ‘Çka ka Shpija’

A do të shfaqej në një film nudo? Flet ‘Pajtesa’ e ‘Çka ka Shpija’

Aktorja, Fiona Gllavica për publikun u bë e njohur në serialin ‘Çka ka Shpija’ në rolin e ‘Pajtesës’, shkruan lajmi.net.

Loading...

E së fundmi ajo ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”, ku flet për karrierën profesionale dhe jetën e saj private.

Ajo po ashtu tregon nëse do të shfaqej nudo në një film, përgjigjen e së cilës e mësoni më poshtë. /Lajmi.net/

Burimi: A do të shfaqej në një film nudo? Flet ‘Pajtesa’ e ‘Çka ka Shpija’
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com