Home / Lajme / Adrola Dushi me këmbët e gjata, shumë më e bukur se Elvana Gjata!

Adrola Dushi me këmbët e gjata, shumë më e bukur se Elvana Gjata!

Modelja e njohur nga Shqipëria, Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj natyrale.

Loading...

Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet e thjeshtë dhe natyrale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi paksa provokative.

Dushi ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, më konkretisht këmbët e gjata.

Megjithëse nënë e një djali, e bukura shqiptare po arrin të mbahet në super formë. /Indeksonline/

Burimi: Adrola Dushi me këmbët e gjata, shumë më e bukur se Elvana Gjata!
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com