Home / Lajme / Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë pasur do t’i tejkalojnë.

Burimi: Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com