Home / Lajme / Aksdenti në Kavajë shënohet personi i tretë që humbi jetën (EMRI+FOTO)

Aksdenti në Kavajë shënohet personi i tretë që humbi jetën (EMRI+FOTO)

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës orës 22:30 në dalje të qyteti të Kavajës.

Loading...

Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu 23 vjeçar Vilson Cara i cili sot do të duhej të festonte ditëlindjen por që fatkeqësisht ka gjetur vdekjen. Shiko fotot e tyre duke hapurRe’klameen më poshtë:

Burimi: Aksdenti në Kavajë shënohet personi i tretë që humbi jetën (EMRI+FOTO)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com