Home / Lajme / Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë

Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit.

Loading...

Personi në fjalë identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur është dërguar në spital dhe mësohet se fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” vetëm disa minuta më parë.

Burimi: Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com