Home / Lajme / Azet vjen me një tjetër projekt muzikor

Azet vjen me një tjetër projekt muzikor

Azeti në bashkëpunim me Nash kanë lansuar videoklipin ‘Leben Schnell’.

Azet dhe reperi Nash gjatë mesnatës kanë publikuar këngën ‘Leben Schnell’ që në gjuhën shqipe do thotë ‘Jetoj shpejt’, shkruan lajmi.net.

Reperi me prejardhje nga Kosova ka qenë shumë i ngarkuar këtë sezon edhe me koncerte edhe me projekte muzikore.

‘Leben Schnell’ është shoqëruar me videoklip skenat e të cilit janë xhiruar në Kosovë, dhe si edhe këngët e mëparshme është interpretuar në gjuhën gjermane.

Në linkun e mëposhtëm mund të gjeni këngën më të re nga Azet dhe Nash. /Lajmi.net/

Burimi: Azet vjen me një tjetër projekt muzikor
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com