Home / Lajme / Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

Bigem dhe Teuta Selimi e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Loading...

Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi, shkruan lajmi.net.

“Paranoja” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip i cili i është besuar “Black Fish Entertainment”.

Tekstin e kanë bërë ImperiAlb dhe Bigem kurse për melodinë është përkujdesur ImperiAlb dhe Benny./Lajmi.net/

Burimi: Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com