Home / Lajme (page 304)

Lajme

Gent Fatali në përqafim të të dashurës, publikohet fotoja

Gent Fatali në një intervistë për “Mirage” kishte pranuar lidhjen e shumëpërfolur, shkruan lajmi.net. Loading... Së fundi, e dashura e këngëtarit, Rozafa, ka postuar në Instagram një foto ku shihet bashkë me të. Dyshja kanë pozuar para pasqyrës teksa dukeshin ...

Read More »

Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh

Azet përmes rrjeteve sociale kishte bërë të ditur që babai i tij ndërroi jetë, shkruan lajmi.net. Loading... Përmes postimit të fundit, reperi bën të ditur që suksesin e albumit të ri, i cili po qëndron i pari në Gjermani, ia ...

Read More »

Dafina Zeqiri vjen mahnitëse në setin e ri

Dafina Zeqiri ditë më parë përmes rrjeteve sociale bëri të ditur se ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtarja ka realizuar set fotografik, në të cilin vjen mahnitëse me ngjyrat e flamurit të Kosovës, e më tej edhe ...

Read More »

Hoxhë Nazmi Latifi me familjen e tij nga Struga u bë me banesë të re (VIDEO)

Prekese shume Loading... E gezofshi banesen e re Hoxha Nazmi Latifi vet i gjashti nga Struga u be me banese te re Emocione dhe lote gezimi Shikoje / Shperndaje  

Read More »

Divorcohet ish-deputetja e PD, Grida Duma

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. Shpesh herë e ...

Read More »

A garantojnë sukses kompeticionet muzikore? Flet Irma Xhema

Irma Xhema ishte e ftuar në një intervistë për “Mirage” ku foli rreth kompeticioneve muzikore, shkruan lajmi.net. Loading... Meqë sot kanë dallim kompeticionet me ato që mbaheshin vite më parë, ajo komenton këto ndryshime dhe faktin se a garantojnë sukses ...

Read More »

Hasanbeg, nxënësit e shkollës në aksion humanitar (FOTO)

Nxënësit e Shkollës Fillore Komunale (SHFK) “25 Maji” nga Hasanbegu i Shkupit, me moton “Mëshirojini ata që janë në tokë, ashtu që t’u mëshirojë Ai që është mbi qiell”, filluan akcionin humanitar për tu dalë në ndihmë nxënësve jetim dhe ...

Read More »

Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet, shkruan lajmi.net. Loading... Fotoja e Luanës ishte joshëse buzë detit, por pas saj, Marina solli fotografinë seksi e veshur në bikini të bardha. “Shko në ...

Read More »

Katër persona të plagosur pas një përleshje në një lokal në Klinë

Katër persona janë plagosur pas një përleshje në një lokal në sheshin “Mujë Krasniqi”, në qytetin e Klinës. Dëshmitar në vendin e ngjarjes kanë treguar për Gazetën Insajderi se nga kjo përleshje të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Pejës ...

Read More »

Rrëfimi prekës nga Zelanda: I ndihmova një të plagosuri të flas me grua në telefon, më pas vdiq

Një dëshmitare e ngjarjes së tmerrshme që ka tronditur të premten Zelandën e Re, ka rrëfyer me lot në sy të gjithë terrorin që kishte përjetuar. Ajo ka treguar se si në një moment e ka parë një person të ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com