Home / ShowBiz

ShowBiz

Ekskluzive: Moderatori zbulon parat e Xhavit Halitit, nxehet keq Anton Quni…!

Moderatori Sadri Imeri shpesh herë fut në situata interesante mysafirët e tij, duke i vënë edhe në sprova të ndryshme. Loading... Kësaj radhe mysafirit të tij, Anton Qunit, i ndodhë diçka interesante, kur moderatori i zbuloi një valixhe me para, ...

Read More »

Vildane Zeneli në klipin e ri të Seven Saraqit[Foto]

Javë më parë është konfirmuar se Seven Saraqi po vjen me një projekt të ri. Loading... Është Tuna bashkëpuntorja e Sevenit në projektin e ri, e do të jetë një këngë mjaft ritmike. Është zbuluar edhe modelja që do të ...

Read More »

Elvana Gjata e dëshmon edhe njëherë thjeshtësinë, shfaqet përkrah lopëve[Foto]

Edhe pse është një ndër artistet më të suksesshme, nuk e ka aspak problem të fotografohet me lopët dhe foton ta hedh në rrjete sociale, gjë të cilën shumica e artistëve hezitojnë ta bëjnë, shkruan lajmi.net Loading... Ajo njihet edhe ...

Read More »

Kë po thumbon Noizy [Video]

Reperi shqiptar, Noizy, ka paralajmëruar befasi të shumta. Loading... Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram reperi nuk ka hezituar të thumbojë kolegët. Sipas tij rivalët e tij kanë probleme me ndjekësit në Instagram, teksa ai thotë se ...

Read More »

Një pamje e Marina Vjollcës si 15 vjeçare[Foto]

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të njohura shqiptare. Ajo shquhet për pamjen e saj të mahnitshme dhe së fundmi edhe për lidhjen me reperin Getoar Selimi. Loading... Mirëpo, si duket ajo gjithmonë është dukur kështu dhe nuk ka ...

Read More »

Ajo tashmë ka linja joshëse, vë në pah gjoksin[Foto]

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama ka bërë shumë ndryshime kohëve të fundit në pamjen e saj. Loading... Duke humbur shumë kile, ajo tashmë është shndërruar në një femër shumë provokuese dhe seksi. Në imazhet e fundit të publikuara nga ...

Read More »

Ja kur do të publikohet kënga ‘Let you love me’ nga Rita Ora[Foto]

Para disa ditësh ka treguar se më 23 Nëntor do ta publikoi albumin e saj më të ri me titull ‘Phoenix’, shkruan lajmi.net Loading... Por para albumit ajo e ka një super surprizë për fansat pasi do ta publikoj këngën ...

Read More »

Lumi B në një moment romantik me gruan, shfaqen më të dashuruar se kurrë[Foto]

Raportet e tyre bashkëshortove po aq miqësore janë arsyeja se përse pothuajse të gjithë kanë dëshirë të jenë si ata, shkruan lajmi.net Loading... Dyshja janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit dhe komentet e fansave janë ...

Read More »

‘Pse nuk e bën hundën operacion’?! Kështu ia mbyllë gojën Klaudia fanses para të gjithëve!

E gjithë kjo pasi ajo e do veten ashtu siç është, shkruan lajmi.net Loading... Këtë e ka dëshmuar së fundmi pas publikimit të një fotografie pranë të cilës dikush prej fansave i ka rekomanduar ta bëjë hundën operacion pasi sipas ...

Read More »

Publikohet video e Dafina Zeqirit duke kërcyer lakuriq![Video]

Edhe pse një kohë të gjatë nuk ka qenë edhe aq aktive në tregun tonë të muzikës, shkruan lajmi.net Loading... Këtë verë ishte në qendër të vëmendjes me tashmë dy hitet ‘Fuego’ dhe ‘Kalon’, këngë këto me të cilat ka ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
}', cookie : true, xfbml : true, version : '{api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));