Home / Lajme / Danimarkë: Lideri i të djathtës pro.vokon muslimanët, djeg Kur’anin në kohën e Xhumasë (VIDEO)

Danimarkë: Lideri i të djathtës pro.vokon muslimanët, djeg Kur’anin në kohën e Xhumasë (VIDEO)

Lideri i te djathtes ek.streme ne Danimarke, Rasmus Paludan, sot pro.vokoi muslimanet ne kohen e xhumase, duke djegur Kur’anin.

Me besoni, nuk me dhimbsen muslimanet sa me dhimbset Perendimi, se ne cfare pozite ka rene. Te mjeret ata dhe te mjeret shqiptaret qe po ‘turen’ drejt Evropes.

Sipas lajmeve shtese, edhe parti tjera kane pro.vokuar, kurse disa besimtare edhe jane arr.estuar, sepse qenkan falur ne vend publik.

https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2

Dok su nas novozelandjani odusevili, danci i dalje pokazuju svoj fasizam, danas ispred danskog parlamenta palili Mushaf.

Gepostet von Senad Novi Profil am Freitag, 22. März 2019

Burimi: Danimarkë: Lideri i të djathtës pro.vokon muslimanët, djeg Kur’anin në kohën e Xhumasë (VIDEO)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com