Home / Lajme / Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri

Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri

Dua Lipa po qëndron në Los Angeles, nga ku solli edhe një imazh të ri, shkruan lajmi.net.

Loading...

Këngëtarja ishte veshur në pizhama me ngjyrat blu dhe të bardhë, teksa ishte shtrirë në krevat.

“Përse do më bësh të më mungosh edhe më shumë”, i shkruan i dashuri i saj, Isaac Carew.

Për ndryshe, Dua së fundi ishte e pranishme në promovimin e librit me receta gatimi nga Isaac Carew. /Lajmi.net/

Burimi: Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com