Home / Lajme / E FUNDIT/ Rrogozhinë, kamioni del nga rruga, ka të plagosur

E FUNDIT/ Rrogozhinë, kamioni del nga rruga, ka të plagosur

Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme. Bëhet fjalë për një kamion që ka dalë nga rruga në Rrogozhinë.Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur shoferi i automjetit.

Dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore.

Burimi: E FUNDIT/ Rrogozhinë, kamioni del nga rruga, ka të plagosur
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com