Home / Lajme / E pabesueshme: Gafa e Shkodran Mustafit bëhet ‘hit’ në internet

E pabesueshme: Gafa e Shkodran Mustafit bëhet ‘hit’ në internet

‘Topçinjët’ u përballën me Colorado Rapids, në një ndeshje e cila i takoi në tërësi skuadrës së Unai Emery.

Arsenal fitoi me rezultati bindës 3-0, ku golat u shënuan nga Bukayo Saka (13’), James Olayinka (29’) dhe transferimi më i ri, Gabriel Martinelli (61’), shkruan lajmi.net.

Por kjo sfidë u bë virale në rrjetet sociale për një arsye të pabesueshme, me protagonist Shkodran Mustafin.

Mbrojtësi me prejardhje shqiptar u inkuadrua në fushë në minutën e 62’ dhe mori shiritin e kapitenit, të cilin e vendos në dorën e djathtë.

Shiriti i kapiteni kryesisht mbahet në dorën e majtë, por Mustafi ka ‘dashur’ të befasojë publikun me këtë veprim.

Burimi: E pabesueshme: Gafa e Shkodran Mustafit bëhet ‘hit’ në internet
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com