Home / Lajme / Edi Rama me policin nga Gjilani në Zvicër: Të Fala në Gjilan, Kosovë dhe Shqipëri [Video]

Edi Rama me policin nga Gjilani në Zvicër: Të Fala në Gjilan, Kosovë dhe Shqipëri [Video]

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë një vizite në Zvicër ka takuar një polic nga Gjilani i cili punon atje, shkruan Indeksonline.

Rama në një videoselfie ka thënë se shqipëtarët ruajnë Zvicrën, edhe Kombet e Bashkuara, siç ruajnë edhe shumë vende.

Në fund me një buzëqeshje të dy i dërgojnë të fala shqipëtarëve.

“Ja shqipëtarët që ruajnë Zvicrën, siç ruajnë edhe Kombet e Bashkuara, siç ruajnë edhe shumë vende.

Të fala të gjithëve, në Gjilan, Kosovë dhe Shqipëri nga Policia shqiptare në Zvicërr”, thotë ai./Indesksonline/

https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0

🇦🇱👐🏿🇽🇰

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 8. November 2019

Burimi: Edi Rama me policin nga Gjilani në Zvicër: Të Fala në Gjilan, Kosovë dhe Shqipëri [Video]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com