Home / Lajme / Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa” [Video]

Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa” [Video]

Këngëtarja shqiptare njëherëshit edhe vajza e Shyhrete Behlulit, Engji ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Fejesa”, titullohet kënga e re e saj e realizuar me videoklip në të cilin zhvillohet edhe një ceremoni mes të rinjëve.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Abaz Selmai, për orkestër dhe muzikë është përkujdesur Miti Geci ndërkaq për videon MProduction.

Projektin tanimë mund ta gjeni në platformën YouTube dhe pritet që t’i pëlqejë fansave të saj. /Lajmi.net/

Burimi: Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa” [Video]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com