Home / ShowBiz / Era Istrefi: “Ndihem e shëruar, pozitive, falënderuese dhe e bekuar”[Video]

Era Istrefi: “Ndihem e shëruar, pozitive, falënderuese dhe e bekuar”[Video]

E që nga atëherë ajo ka qenë më pasive në rrjete sociale, e cila pothuajse nuk ka shfaqur asgjë, shkruan lajmi net.

Loading...

Për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj, në postimin e fundit Istrefi sqaron se përse nuk ishte aktive në këtë kohë.

“Arsyeja pse nuk po postoj shumë kohëve të fundit, mund ta lidh tërësisht me këtë intervistë që e kam bërë para afro një viti.Qëndrimi ç’kyçur është luksi i ri. E kam kaluar kohën duke u shëruar pas ndërhyrjes kirurgjike dhe jam përqendruar në atë që më bën vërtet të lumtur dhe që më bën të ndihem si qenie njerëzore. Jam shumë e përgjegjshme për energjinë që jap, prandaj duhet të kujdesem që fillimisht gjithçka të jetë në rregull. Ndihem e shëruar dhe pozitive, falënderuese dhe e bekuar”, është përshkrimi që ia ka bërë videove.

Lirshëm mund të thuhet se ky vit ka qenë tejet i suksesshëm për Erën me projekte të shumta. /Lajmi.net/AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
}', cookie : true, xfbml : true, version : '{api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));