Home / Lajme / Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

Ajo njihet si një nga këngëtaret me një zë shumë të veçantë dhe me këngë mjaft të bukura, por gjithashtu edhe për disa kilogramë më tepër.

Po flasim për Fifin, e cila së fundmi solli edhe një bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Pak ditë më parë ajo është fotografuar nga “Panorama” teksa pushonte me miqtë e saj në Dhërmi.

Fifi duket se nuk kompleksohet aspak nga linjat e saj dhe del hapur në publik, edhe pse është një personazh tashmë publik dhe e di fare mirë se mund të fotografohet.

The post Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë appeared first on Republika Shqip.

Burimi: Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com