Home / Lajme / Fiton Shqipëria, rihapet kualifikimi

Fiton Shqipëria, rihapet kualifikimi

Shqipëria bën një pjesë të dytë briliante shkruan Faktiditor. Ch.

Pas Cikaleshit, Shqipëria ka shënuar edhe golin e dytë përballë Moldavisë.

Loading...

Po luheshin sekondat e fundit të shtesës kur Ramadani realizon një supergol në hyrje të zonës.Kombëtarja me këtë fitore ka gjashtë pikë dhe ka rihapur kualifikimin. FAKTIDITOR. CH

Burimi: Fiton Shqipëria, rihapet kualifikimi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com