Home / Lajme / Flet Rina Balaj, tregon a ishte ajo vajza që u pa duke u rrahur në publik

Flet Rina Balaj, tregon a ishte ajo vajza që u pa duke u rrahur në publik

Rina Balaj ka folur lidhur me një video e cila ka qarkulluar së fundmi në media.

Loading...

Së fundmi ka qakulluar një video në të cilën një vajzë shihet duke u rrahur në publik dhe aludohej se ishte pikërish Rina, shkruan lajmi.net.

Reperja e ka mohuar një gjë të tillë nëpërmjet Instagramit duke thënë se është kundër këtyre dukurive.

“Kjo video e cila ditëve të fundit ka pushtuar rrjetet sociale më pretekstin se jam unë, desha me i paralajmëru të gjithë fansat se unë nuk jam në këtë video dhe se jam gjithmonë kundër këtyre dukurive. Flm”, ka shkruar Rina pranë videos./Lajmi.net/

Burimi: Flet Rina Balaj, tregon a ishte ajo vajza që u pa duke u rrahur në publik
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com