Home / Lajme / Flet Skerdi, tregon nëse është ndarë nga e fejuara

Flet Skerdi, tregon nëse është ndarë nga e fejuara

Por, së fundmi në shtypin mediatik kanë qarkulluar lajme se ai dhe e dashura e tij janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Loading...

Me këtë rast edhe një ndjekës e ka pyetur reperin shqiptar që nëse me të vërtetë është ndarë nga bashkëshortja.

E pas gjithë kësaj buje, Skerdi më në fund zbulon të vërtetën për publikun teksa thotë se nuk është ndarë.

Reperi, ditë më parë bëri të ditur se ka pauzuar në muzikë, por nuk po largohet tërësisht. /Lajmi.net/

Burimi: Flet Skerdi, tregon nëse është ndarë nga e fejuara
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com