Home / Lajme / Françeska Jaçe ‘çmend’ rrjetin me fotot

Françeska Jaçe ‘çmend’ rrjetin me fotot

Françeska Jaçe duket se po e shijon plotësisht periudhën e verës, pasi e kemi parë në foto me bikini dhe buzë detit duke shijuar diellin.

Loading...

‘Ndërsa është me pushime, ish-banorja e Big Brother ka ndarë një foto provokuese në rrjete sociale, me bikini dhe me format e saj bombastike.

E ulur në shezlong, me këmbët të hapura dhe një pjatë fruta përpara, modelja bukuroshe shkruan: “Fruta apo…?”

Burimi: Françeska Jaçe ‘çmend’ rrjetin me fotot
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com