Home / Kuriozitete / Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe [Foto/Video]

Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe [Foto/Video]

Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një rreth-rrotullimi para se të dështojë për të ndaluar furgonin, duke bërë që të fluturojë në ajër.

Loading...

Dukes e Hazzard është një seri e veprimit të komedisë amerikane që nga fillimi i viteve 1980, e cila përmban dy vëllezër dhe arratisjet e tyre në një Dodge Charger, transmeton lajmi.net.

Ekziston edhe një film i vitit 2005 i bazuar në serinë origjinale që përmban Dodge në shumë ikje të ngjashme me atë të furgonit Citroen.

Është raportuar se personi që po e voziste furgonin nuk është lënduar dhe është në gjendje të mirë. /Lajmi.net/

Video Player

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
}', cookie : true, xfbml : true, version : '{api-version}' }); FB.AppEvents.logPageView(); }; (function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));