Home / Lajme / Godet fort Bleona Qerreti, shfaqet cullak në Instagram [Foto]

Godet fort Bleona Qerreti, shfaqet cullak në Instagram [Foto]

Bleona Qerreti di të befasojë kohë pas kohe në paraqitjet e saj. Këngëtarja e famshme shqiptare sapo i ka lënë pa frymë fansat e saj.

Cullak, me duart në gjoks, Bleona ka prezantuar siç e quan ajo punën që po bën për dietë.

Dhe sigurisht që komentet e fansave janë nga më të ndryshmet./Indeksonline/

 

 

Burimi: Godet fort Bleona Qerreti, shfaqet cullak në Instagram [Foto]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com