Home / Lajme / Granit Xhaka në ‘Elbasan Arena’, i jep zemër Shqipërisë dhe Taulantit

Granit Xhaka në ‘Elbasan Arena’, i jep zemër Shqipërisë dhe Taulantit

‘Kuqezinjtë’ në ‘Elbasan Arena’ presin Moldavinë, në ndeshjen e vlefshme për grupin H, shkruan lajmi.net.

Loading...

Në tribunat e ‘Elbasan Arena’ për të mbështetur Shqipërinë është edhe Granit Xhaka.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova që vesh fanellën e Zvicrës, ndodhet në Elbasan, për të ndjekur nga afër vëllanë e tij, Taulantin, që paraqitet për Shqipërinë.

Xhaka në llogarinë e tij në Instagram, ka publikuar një fotografi nga ‘Elbsan Arena’.

Burimi: Granit Xhaka në ‘Elbasan Arena’, i jep zemër Shqipërisë dhe Taulantit
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com