Home / Lajme / Grubi: Sela dhe Kasami fjalët i kanë si “Demushi”, kurse punët si Kërkushi

Grubi: Sela dhe Kasami fjalët i kanë si “Demushi”, kurse punët si Kërkushi

Dje është mbajtur tubim në Çair të Shkupit ku fjalimi i deputetit Artan Grubi ishte më i komentuari pasi që në disa raste ironizoi dhe kritikoi opozitën shqiptare duke iu thënë se jeni rreshtuar në anën e gabuar të historisë së shqiptarëve.

Grubi lëshoi akuza në adresë të liderëve të opozitës shqiptare të cilët mbështesin kandidatin shqiptar për president Blerim Reka, Grubi Selën dhe Kasamin i ka quajtur patriot etno folklorik të vonuar, patriot të fjalëve dhe jo të veprave.

Burimi: Grubi: Sela dhe Kasami fjalët i kanë si “Demushi”, kurse punët si Kërkushi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com