Home / Lajme / Hakmerret Serbia, ja çfarë iu bëri këtyre kosovarëve mbrëmë

Hakmerret Serbia, ja çfarë iu bëri këtyre kosovarëve mbrëmë

Mbrëmë e një autobus me kosovarë që po udhëtonte drejt Sllovenisë është su’lmuar në afërsi të Beogradit. Autobusi thuhet se është su’lmuar me një mjet të fortë, me ç’rast siç shihet edhe në fotot e mëposhtme është thyer xhami i përparmë.

Loading...

Nga ky incident nuk ka mbetur asnjë i lënduar, ndërkohë që autobusi ka vazhduar rrugëtimin. Pas su’lmit, në vend ngjarje kanë dalë Policia e Serbisë dhe janë marrë me rastin.

 

Burimi: Hakmerret Serbia, ja çfarë iu bëri këtyre kosovarëve mbrëmë
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com