Home / Lajme / Kadri Veseli e merr mbështetjen e degëve të PDK-së për të mbetur në opozitë

Kadri Veseli e merr mbështetjen e degëve të PDK-së për të mbetur në opozitë

Pak ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, kreu i PDK-së, Kadri Veseli u takua me kryetarët e degëve dhe shtabeve zgjedhore të partisë të cilën ai udhëheq, raporton Gazeta Express.

Loading...

Përmes një njoftimi drejtuar mediave, u bë e ditur se Veseli ka diskutuar me ta për procesin e zgjedhjeve, derisa ka pranuar para tyre se do të qëndrojnë në opozitë.

Tutje, thuhet se u dakorduan se PDK do të jetë opozitë e fusiqshme, derisa, shkruhet se do të vazhdojnë reformat e brendshme në parti.

PDK e udhëhequr nga Kadri Veseli doli si parti e tretë nga zgjedhjet e jashtëzakonshme

Burimi: Kadri Veseli e merr mbështetjen e degëve të PDK-së për të mbetur në opozitë
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com