Home / Lajme / Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër (FOTO)

Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër (FOTO)

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën që u bë mollë sherri mes tyre dhe Shyhrete Behlulit.

Loading...

“Qika e nanës” e shoqëruar me videoklip që paraqet nënën e këngëtareve, dhe të gjitha motrat e tyre, po qëndron numër 1 në Zvicër dhe kjo u bë e ditur nga vet ato.

“1 në Zvicër”, shkruhet mbi një fotografi që vërteton lajmin në llogarinë e tyre zyrtare në Instagram.

Përveç kësaj, ky projekt ka arritur gati 2 milionë klikime në youtube për vetëm 2 ditë nga publikimi./Prive.al

Burimi: Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër (FOTO)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com