Home / Lajme / Ky është vendimi i Zidanet për Ramosin!

Ky është vendimi i Zidanet për Ramosin!

Loading...

Trajneri francez nuk e ka ndërmend ta lë të largohet kapitenin e Real Madridit, i cili është shpirti i ekipit dhe shembull, brenda dhe jashtë fushës së blertë

Zinedine Zidane dëshiron që Sergio Ramos të mbetet në Real Madrid, shkruan Gazeta Express.

Ditëve të fundit mediat spanjolle shkruan se mbrojtësi spanjoll po e mendon të ardhmen larg Madridit.

Mirëpo, trajneri francez beson se Ramos do të mbetet lojtar kyç brenda dhe jashtë fushës së blertë në klubin nga kryeqyteti spanjoll dhe beson se presidenti Florentino Perez mund ta zgjidh këtë situatë.

Ramos për momentin e ka vetëm një ofertë të majme, atë nga Kina.

Mirëpo, në Madrid e duan ende qendërmbrojtësin, i cili ka qenë shpirti i ekipit “Los Blancos” në dekadën e fundit.

The post Ky është vendimi i Zidanet për Ramosin! appeared first on Republika Shqip.

Burimi: Ky është vendimi i Zidanet për Ramosin!
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com