Home / Lajme / Lajmi i Fundit: Franca i thotë “JO” Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

Lajmi i Fundit: Franca i thotë “JO” Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

Në lidhje direkte gazetarja Erisa Zyka nga Brukseli, konfirmoi për emisionin “Opinion” në tv Klan vendimin zyrtar dhe përfundimtar të Francës, e cila refuzon zgjerimin e BE-së, ku presidenti Macron nuk ka do të ndryshojë vendimin e tij për t’i thënë “Jo” çeljes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë e Maqedonisë së Veriut.

Erisa Zyka nga Brukseli: Lajmi i fundit që më ka ardhur është që Presidenti i Francës nuk do të ndryshojë qëndrimin e tij lidhur me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Është konfirmimi që ka ardhur enkas për emisionin Opinion.

Burimi: Lajmi i Fundit: Franca i thotë “JO” Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com