Home / Lajme / LIVE/ Hidhet shorti në Champions,kemi përplasje anglezësh

LIVE/ Hidhet shorti në Champions,kemi përplasje anglezësh

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Champions Leagues Shkruan Faktiditor.ch.Juventus do përballet me Ajaks,Barcelona kundër Nanchester United,Liverpool me Porton dhe përbalja angleze midis Manchester City dhe Totenhem

Loading...

Kujtojmë se më 9 dhe 10 prill zhvillohen ndeshjet e para në çerekfinale, ndërsa ato të kthimit pas një jave më 16 dhe 17 prill.

Kompeticioni më i rëndësishëm evropian ka hyrë në fazën më interesante pasi vetëm 4 skuadra do të synojnë biletën për në gjysmëfinale.

Burimi: LIVE/ Hidhet shorti në Champions,kemi përplasje anglezësh
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com