Home / Lajme / Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi

Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net.

Loading...

Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, me të cilin kishte vënë në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi.

Për ndryshe, pas këngës “Boll u bo tu vujt”, Luana ka paralajmëruar edhe një projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

forgot to post this one 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

//www.instagram.com/embed.js

Burimi: Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com