Home / Lajme / Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet, shkruan lajmi.net.

Loading...

Fotoja e Luanës ishte joshëse buzë detit, por pas saj, Marina solli fotografinë seksi e veshur në bikini të bardha.

“Shko në Bahame dhe harro dramat (mqs na e hapi @luanavjollca oreksin🤤)”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, fotografia joshëse e moderatores mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit. /Lajmi.net/

//www.instagram.com/embed.js

Burimi: Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com