Home / Lajme / Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”

Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Loading...

Këngëtari ka folur për suksesin e projektit të ri “Hana” si dhe zbuloi disa detaje rreth këtij projekti.

Po ashtu, Mentori ka treguar edhe se çfarë do të sjell pas këngës “Hana”.

Për më shumë, shikojeni vidoen e mëposhtme dhe mësoni se çfarë tha këngëtari për projektin e ri dhe planet për këngët e reja. /Lajmi.net/

Burimi: Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com