Home / Lajme / Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit

Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit

Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Loading...

Këngëtari ndër të tjera është pyetur edhe për arsyen e vlerësimit me katër pikë, për MC Kreshën dhe Fifin në “Kënga Magjike”, meqë rast kishte edhe disa fjalë për dy artistët.

Ndiqen videon në linkun e mëposhtëm për të parë intervistën e plotë të Mentor Hazirit dhe për të kuptuar se çka tha për dy artistët. /Lajmi.net/

Burimi: Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com