Home / Lajme / “Meshkujt u eksituan”, aktorja nga tropoja trogon sikletin e madh që përjetoi

“Meshkujt u eksituan”, aktorja nga tropoja trogon sikletin e madh që përjetoi

Aktroja e njohur nga Tropoja Arjola Demiri, ka sjellë në skenën e teatrit një rol të pazakontë, që theu tabu dhe la pa fjalë të gjithë. Asaj i duheshe të mastrubohej në skenë dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime instiktive tek meshkujt.

Loading...

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar,”-është shprehur aktorja në emisionin “Opinion”.

Burimi: “Meshkujt u eksituan”, aktorja nga tropoja trogon sikletin e madh që përjetoi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com