Home / Lajme / Meta fton Ramen në takim, kryeministri i përgjigjet: Jam i zënë!

Meta fton Ramen në takim, kryeministri i përgjigjet: Jam i zënë!

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ditën e sotme ka ftuar në takim kryeministrin e vendit Edi Rama për të diskutuar për situatën politike në vend.Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama iu është përgjigjur ftesës së tij përmes një postimi në rrjetin social Twiter ku shkruan:“Për shkak të fushatës elektorale që po zhvillohet sipas dekretit presidencial,ku 30 qershori është përcaktuar datë zgjedhjesh,kabineti im ka komunikuar telefonikisht pamundësinë për këtë takim. Po meqë Ilir Meta vazhdon të luajë letrash, ja dhe me shkrim:Kemi zgjedhje,jam i zënë!”, shkruan Rama në Twitter.

Loading...

Burimi: Meta fton Ramen në takim, kryeministri i përgjigjet: Jam i zënë!
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com