Home / Lajme / Momenti kur motoristi përplaset me makinë në Gjakovë [Video]

Momenti kur motoristi përplaset me makinë në Gjakovë [Video]

Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër.

Loading...

Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë.

Dëmtimet materiale në veturën e bardhë dhe motor janë të vërejtshme por nuk dihet për dëmet fizike që mund të ketë pësuar motoristi.

Burimi: Momenti kur motoristi përplaset me makinë në Gjakovë [Video]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com