Home / Lajme / Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor.

Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë 25 gradë celsius.

The post Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius appeared first on Republika Shqip.

Burimi: Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com