Home / Lajme / Ne populli serb jemi popull i flliqur. Ja qka thot kjo vajzë serbe per djemet Shqiptar, ka befasura te gjithë

Ne populli serb jemi popull i flliqur. Ja qka thot kjo vajzë serbe per djemet Shqiptar, ka befasura te gjithë

Letra e botuar dje në mediat botërore, ku i kërkonte popullit serb të reflektonte mbi marrëdhëniet me shqiptarët dhe premtonte një marrëveshje me Kosovën, u komentua si një kthesë e fortë e politikës serbe.

Loading...

ShkodraNews publikon të plotë letrën e një serbe dedikuar mikut të tij shqiptar publikisht në facebook. Letra është një impresion i tij pas vizitës në Shkodër dhe bisedës me djalin…Ne, populli serb jemi popull i felliqur.

Letra e presidentit serb Aleksandër Vuçiç e botuar dje në mediat botërore, ku i kërkonte popullit serb të reflektonte mbi marrëdhëniet me shqiptarët dhe premtonte një marrëveshje me Kosovën, u komentua si një kthesë e fortë e politikës serbe.

Burimi: Ne populli serb jemi popull i flliqur. Ja qka thot kjo vajzë serbe per djemet Shqiptar, ka befasura te gjithë
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com