Home / Lajme / Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante [Foto]

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante [Foto]

Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan lajmi.net.

Loading...

E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, Nora ka pranuar komente pozitive nga fansat.

Këngëtarja po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe projekti i fundit muzikor është kënga “Nuk e di” në bashkëpunim me motrën e saj Era Istrefin./Lajmi.net/Burimi: Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante [Foto]
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com