Home / Lajme / Ofendoi kryeministrin Edi Rama në rrjetet sociale, shoqërohet i riu në polici (EMRI)

Ofendoi kryeministrin Edi Rama në rrjetet sociale, shoqërohet i riu në polici (EMRI)

TIRANE– Një i ri është shoqëruar në komisariat pas ofendimit që i ka bërë kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale.

Loading...

I riu është identifikuar si Rigels Topi, 30 vjeç, dhe ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Atij i është sekuestruar edhe telefoni, dhe pretendon se ngjarja lidhet me komentet në faqen e kryeministrit Edi Rama.

Burime për Dosja.al sqarojnë se Topi nuk ka qenë pjesëmarrës në protestat e opozitës.

Të dhënat e para janë kontradiktore, dhe pritet një tjetër sqarim për këtë ngjarje.

Burimi: Ofendoi kryeministrin Edi Rama në rrjetet sociale, shoqërohet i riu në polici (EMRI)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com