Home / Lajme / ‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik

‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik

Në serialin e lartëpërmendur ajo pëlqehet mjaft shumë për rolin që ka atë të ‘Pajtesës’, shkruan lajmi.net.

Loading...

Edhe pse në serial duket tejet ndryshe, Fiona në jetën e përditshme shfaqet mjaft elegante madje në këtë set të ri ajo ka mahnitur të gjithë.

Aktorja Gllavica, ka realizuar setin e ri fotografik ku vjen me një fustan të gjatë ngjyrë blu të lehtë, pamja e së cilës ju lë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Fiona po vazhdon të jetë e ndjekur dhe mëse e pëlqyer në rrjetet më të frekuentuara sociale. /Lajmi.net/

Burimi: ‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com