Home / Lajme / ‘Pajtesa’ e serialit “Çka ka shpija” drejt martesës

‘Pajtesa’ e serialit “Çka ka shpija” drejt martesës

Fiona Gllavica ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Loading...

Aktorja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar edhe planet e ardhshme si aktore.

Po ashtu, kur foli për jetën private, ‘Pajtesa’ ka folur për martesën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Fiona Gllavica. /Lajmi.net/

Burimi: ‘Pajtesa’ e serialit “Çka ka shpija” drejt martesës
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com