Home / Lajme / Pamjet e rralla-Bombardimet e NATO-s mbi Serbi (VIDEO)

Pamjet e rralla-Bombardimet e NATO-s mbi Serbi (VIDEO)

Produksioni filmik serb “Zastava Film”, ka publikuar pamje të rralla të bombardimeve të NATO-s mbi bazat ushtarake të Serbisë.

Këto pamje u paraqitën me rastin e 20-vjetorit të bombardimeve të organizmit ushtarak më të fuqishëm në botë ndaj Serbisë.

Në pamje, duken bazat ushtarake serbe të shkatërruara prej avionëve të NATO-s, nga Gjilani deri në Beograd, kudo ishte shtrirë ushtria e milicia serbe në kohën e luftës së Kosovës.

Në video shihen pasojat e bombardimeve të NATO-s mbi bazat ushtarake të Serbisë.

Bombardimet e NATO-s mbi ushtrinë serbe, erdhën pas represionit ushtarak serb mbi Kosovën.

https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2

GJAKOVA 1999: Qyteti i shenderruar ne nje fantazme

GJAKOVE 1999: Pamje te rralla te qytetit te Gjakoves 20 vite me pare. Qyteti i shenderruar ne nje fantazme, bombardimi i bazes ushtarake dhe stacionit te policise nga avionet e NATO-s

Gepostet von FM Images Albania am Montag, 15. April 2019

Burimi: Pamjet e rralla-Bombardimet e NATO-s mbi Serbi (VIDEO)
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com