Home / Lajme / Parashikimi i motit per sot!

Parashikimi i motit per sot!

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura.

Loading...

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 8 deri 15 gradë celcius.

Pritet që edhe gjatë ditëve të ardhshme të vazhdojnë reshjet e shiut, ndërsa stabilizim të motit do të ketë në fund të javës./Telegrafi/

Burimi: Parashikimi i motit per sot!
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com