Home / Lajme / Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi

Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Loading...

Këngëtari ka folur lidhur me projektin e fundit “Hana” dhe për planet rreth proejekteve të reja.

I pyetur lidhur me vlerësimin që i kishte bërë në “Kënga Magjike” Fifit dhe Mc Kreshës, ai tha se ishte performanca më e dobët, pavarësisht asaj se këngën e kishin të mirë.

Pas kësaj, Fifi ka reaguar përmes disa postimeve në Instagram, duke përmendur suksesin e këngës “Psikopatja Jote”.

“Shyqyr ZOT QE KOM STONU.. shyqyr  ZOT QE KENA PAS PROBELEME…”, ka shkruar ndër të tjera Fifi.

Për më shumë, më poshtë mund të shihni reagimin e plotë të Fifit dhe intervistën e Mentorit. /Lajmi.net/

Burimi: Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com