Home / Lajme / Pasi i tha vajzës të mos zhvishet, nëna e Rita Orës reklamon bikinit

Pasi i tha vajzës të mos zhvishet, nëna e Rita Orës reklamon bikinit

Mamaja e Rita Orës është bërë modele e bikinit, pesë muaj pasi i tha vajzës së saj të ndalojë paraqitjet e zhveshura, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Loading...

Vera, 55 vjeç, paraqitet në një shumëllojshmëri të veshjeve, ku tregon saktësisht se kujt i ka ngjarë Rita.

Në tetor, Vera kishte zbuluar se kishte disa biseda ‘nënë-bijë’ me këngëtaren, rreth veshjes së ‘zjarrtë’ dhe zhveshjes në fushata reklamuese, duke i thënë asaj të ‘vinte disa rroba’ në trup.

Tani, nëna e tre fëmijëve, Vera, ka ndjekur shembullin e saj, në përpjekje për të ndihmuar gratë të ndihen seksi pas trajtimeve të kancerit dhe u bë imazh i një marke të bikinit.

Në vitin 2005 kur u diagnostikua me kancer të gjirit, Vera tha “Unë nuk jam në qendër të vëmdenjes, unë jam mjeke dhe puna ime e përdishme nuk përfshin të kem flokë dhe grim.

Vera punon si mjeke në Londër, e specializuar në shëndetin psikiatrik. /Lajmi.net/

 

Burimi: Pasi i tha vajzës të mos zhvishet, nëna e Rita Orës reklamon bikinit
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com