Home / Lajme / Për një darkë me Vladimir Putin, Ornella Muti u shtir si e sëmurë!

Për një darkë me Vladimir Putin, Ornella Muti u shtir si e sëmurë!

ITALI– Aktorja Ornella Muti mori një afat përfundimtar të burgimit prej gjashtë muajsh dhe një gjobë prej 500 euro për tentim mashtrimi në Gjykatën Supreme.

Loading...

Shkak për këtë ishte mashtrimi që kishte bërë vite më parë duke u shtirur si e sëmurë për të marrë pjesë në një darkë me liderin rus, Vladimir Putin dhe me aktorin e famshëm amerikan, Kevin Costner.

Aktorja 64 vjeçare, u ftua të ndiqte një darkë gala në Rusi me Presidentin Vladimir Putin dhe aktorin amerikan, Kevin Costner. Por ajo kishte firmosur kontratë dhe marrë 24 mijë euro për një shfaqje që do të dhuronte në Teatrin Verdi të Pordenone.

Burimi: Për një darkë me Vladimir Putin, Ornella Muti u shtir si e sëmurë!
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © AlbPortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com